11 Düğüm Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Merak uyandıran büyü türlerinden biri 11 Düğüm büyüsü olarak gözükmektedir. düğüm büyüsü genel olarak aşk büyülerinde etkin olarak kullanılan büyülerden birisi olması ile birlikte yapımı esnasında dikkat gerektiren ve aynı zamanda uzmanlık gerektiren büyü ritüellerinden bir tanesidir.

11 Düğüm Büyüsü Etkileri Nelerdir
11 Düğüm Büyüsü Etkileri Nelerdir

Aşkları konusunda üzüntü yaşayan ve aşklarına yeniden kavuşmak isteyen onların aşklarını kazanmak isteyen birçok kişinin 11 düğüm büyüsü sayesinde birlikte oldukları bir gerçektir. Yapılan aşk büyülerinde titiz bir şekilde ilerlemek ve adımların hepsine harfiyen uyulması gereken basit görünen ama bir o kadar zor aşk büyüsü olduğunu belirtmek gerekir. Bazı medyumların bu işlemin oldukça basit olduğunu söylemesi bu işlemi bilmediği anlamına gelmektedir.

Aşk Büyüsü yani ( Düğüm Büyüsü ) ip ile yapılmasının yanı sıra on bir adet nohut ile de yapıla bilir. Yalnız geçmişten günümüze bakıldığında hasır iplerle bu işlemin gerçekleştiği bazı durumlarda daha etkili olması adına en güçlü bitkilerin liflerinden elde edilen iplerle gerçekleştirilmekteydi. Günümüzde ise bu bilgi net bir şekilde bilinmediği için her türlü ip çeşitleri ile işlem yapıldığını bilmekteyiz.

 

Düğüm Büyüsü Kaç Günde Tutar

Her yapılan işlemin gerçekleşmesi ve tutması için bir süreç olduğunu herkes bilir. Bu süreç kimi zaman hızlı bir şekilde gerçekleşir kimi zaman ise uzun bir süreci beraberinde getirir. Peki hızlı ve anında etki eden düğüm büyüsü nasıl yapılır. Bunun için kesinlikle ruhani varlıkların yardımları gerekmektedir. Yardım alınan ruhani varlık kişinin iradesine etki ederek işlem yaptıran kişiye aşık olmasını sağlamaktadır. Burada önemli olan şey ise medyum hocanın iyi olan yani rahmani olan metafizik varlıklardan yardım almasıdır.

Tüm büyüleri ele aldığımızda iyi niyet ile uygulanan büyüler güzel sonuçları da beraberinde getirmektedir.  Yalnız kötü niyet ile yapılacak olan bir büyü kimi zaman aksine etkiler göstere bilir ve büyüyü tercih eden kişide büyük sorunları beraberinde getire bilir.

Bu Yazımızda ilginizi çekebilir  Üzümle Yapılan Aşk Büyüsü

Az önce bahsettiğimiz gibi rahmani olan ruhani varlıklardan alınan destek ve ve yapılan büyü ritüeli 7 gün için de işlem yapılan kişide etkilerini net bir şekilde görmenizi sağlayacaktır. Bu süreç kimi zaman 1 gün içinde kendisini gösterdiği de gözlenmiştir. Ama bunun için kendini bu konuda kanıtlamış ve bir çok ilimlerde kendisini geliştirmiş olan medyumlar sayesinde gerçekleştirilir.

Medyum Hocaların Yaptığı 11 Düğüm Büyüsü

Büyülerin bir çoğu medyumlar tarafından ele alınan ve işlemlerin büyü ritüelleri olarak adlandırdıkları bir süreci beraberinde getirmesi ile başlamaktadır. Büyüler yapılırken Havas ilimlerinden faydalanılmaktadır. Havas ilmi ( gizli ilimler ve gizlenmiş ilimler) olaraktan bilinmektedir.  Bu ilme bir çok medyum sahip olmamasının yanı sıra hiç bir bilgiye sahip olmadıkları halde maddi çıkarlarını gözeterek bir çok insanı dolandırdıkları da bir gerçektir.   Bu nedenden dolayı işinde ve havas ilimlerinde uzman olan medyumlara bile günümüzde pek güven kalmadığı ayrı bir gerçek olarak önümüze gelmektedir. Bizlere ulaşan bir çok kişinin ilk sözleri şu medyum tarafından dolandırıldım hocam sizde öyle değilsiniz tarzında soru ile başlamaktadır.

Yapmış olduğumuz işlemler sırasında bizler havas ilimleri rahmani olan ruhani varlıkların yardımları, vefk işlemleri ile büyüleri icra etmekteyiz.

 

Hızlı ve Çabuk Tutan Aşk Büyüsü: Konumuz ilginizi çekebilir.

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.