Bağlama Büyüleri

Bağlama Büyüleri Etkileri

Bağlama Büyüleri Etkileri

Hayatımızda her şeyin elbette bir etkisini görmekteyiz. Özelikle yapılan büyülerin etkileri çok daha hızlı bir şekilde kendini göstermektedir. Bağlama Büyüleri etkileri de farklı şekillerde gözlemlendiği gibi kimi zaman çok daha basit bir şekilde görünür olmaktadır. Okumuş olduğumuz makalelerde ve yazılarda paylaşımların hemen hemen aynıları olduklarını görmekteyiz. Bunun nedeni ise net bir bilgiye sahip olmadan kulaktan dolma bilgilerin paylaşımları veya, Farklı bir sitede gördükleri yazıların farklı şekilde yazarak paylaşarak bilgi kirliliği yaratmaktadır.

Bağlama Büyüleri
Bağlama Büyüleri

Tüm Bunlarla beraber kendini medyum olarak tanıtan bir çok dolandırıcı medyumlarda olduğunu göz önünde bulundurarak Bağla Büyüleri etkilerini sizlere net bir şekilde anlatmak istiyorum. Sevgili arkadaşlar duaların güçleri kadar rahmani şekilde yapılan ve icra edilen büyülerin etkileri de oldukça güçlü etkilere sahiptir. Kimi uzman medyumlar bu büyüleri metafizik ilmi ile gerçekleştirdikleri için etkilerini kısa zaman içinde görmeniz mümkün olmaktadır. Ama medyumluk veya herhangi bir ilme sahip olmadan büyü icra etiklerini söyleyen bir takım insanlar sırf maddi çıkarları adına siteler açarak insanların duyguları oynadıkları gibi, maddi olarak ta zararlar vermektedir.

Bu Nedenle bir işlem sırasında bir çok medyum dan uzak durmanız gerekecektir. Bu isimleri bu konumuzda değil de bir başka konumuzda kimlerin dolandırıcı medyumlar oldukları hakkında bilgileri sizler için paylaşıyor olacağız. Biz sitemizde paylaşmış olduğumuz bilgilerden herhangi bir çıkar beklemeden paylaşmaktayız.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sevgili Arkadaşlarımız bağlama büyüsü geçmişi milattan öncelere dayanan bir büyü olması ile günümüze kadar ulaşmış olan ve farklı materyaller ile yapılan bir büyü olarak bilinse de Aslında yapımı esnasında dualar ile yapılan bir uygulamadır.  Peki kullanılan materyaller neden kullanılır sorusu akla bu noktada gelmektedir. Bunun nedeni ise kişinin bu materyali üzerinde taşıması sağlanması için yapılmalıdır, tabi bu materyaller tabiri caiz ise atlet, külot, gömlek vs gibi eşyalar değillerdir. Bunlar geçmiş çağlarda bulunan bakır, gümüş ve altın gibi materyaller üzerine yapılan büyü ritüelleri olarak bilinmektedir. Farklı materyaller ile yapılan büyülerin tesirleri geçici etkilere sahiptir bu nedenle işinde uzman olan bir medyum yukarda belirtiğimiz materyaller üzerinde işlemleri gerçekleştirir ve etkileri hem güçlü hem de kalıcı olur.

Bağlama Büyüsün de Adet Kanı Kullanılır Mı?

Çokça merak edilen bu konuya aydınlık getirmek istiyorum, Adet kanı büyüsü hakkında yazılan o kadar fazla yazı bulmak mümkün ki bu yazılarda adet kanının yedirilmesinden tutun bir tür yapılan vefklerin yapıldığına dair bilgilerin paylaşıldığını görmek mümkündür. Adet kanı Büyüsü aslında yedirilerek veya içirilerek yapılan bir işlem olmadığı eski yunan mitolojisinde taşlar üzerine kazılan yazıtlarda farklı şekiller ile yapıldıkları görülmektedir. Bu gibi bilgilerin paylaşımlarını doğru bulmayan bir çok arkeolog bu bilgileri tamamen gizli tutmak istemiş olup kimileri ise bunları çıkarları üzerine icra etikleri söylenmektedir. Bu nedenle adet kanı ile yapılan bir bağlama büyüsü olup olmadığı konusunda net bir bilgi vermek mümkün değildir. Ama günümüzde uzman olan medyumların adet kanı büyüsü ile birlikte bağlama büyüsü yaptıkları bilinmektedir.

Bağlama Büyüleri Etkileri Nelerdir?

Az öncede bahsettiğimiz gibi yapılan her işlemin bir etkisi bulunur. Bağlama Büyüsü yapıldığı zaman kişilerde farklı gözlemlenen etkiler ortaya çıkmaktadır. Bunlar genel olarak işlem yapılan kişinin işlem yaptıran kişiyi daha fazla görmek istemesi, Onunla konuşmak istemesi, aralarında kopan bağların güçlenmesi gibi etkiler görülmektedir. Diğer yandan evli ve nişanlı olan çiftlerin eşlerinin kendilerini aldatmaması ve kendilerine daha fazla bağlı kalmalarını sağlamak için bağlama büyüsü ritüelini tercih ederler. Bu şekilde kadın veya erkeğin gözü dışarıda olmaz aile saadeti ve huzuru yüksek olur.

Ne yazık ki kimi zaman kötü niyetli olan insanlar tarafından da bağlama büyüsü tercih edilmektedir. Bu gibi büyüleri gerçek ve uzman olan medyumlar kabul etmemektedir. ama işten anlamayan kişiler tarafından yapılmaya kalkıldığında etkileri çok daha yıkıcı olduğu gibi işlemi tercih eden kişilerin başlarına türlü musibetler gelmektedir. Bu nedenle yılda en az bir kaç kez büyü bakımı yaptırmanız sizler için çok daha iyi olacaktır. Eğer üzerinizde bir büyü varsa bunun bertaraf edilmesi hayatınızı daha iyi bir şekilde yaşamanıza olanak tanıyacaktır.

İlginizi Çekebilir: Hızlı Bağlama Büyüsü Yapımı

 

----------------------------------------------------------------
Sayfalarımızda da bulunan dualar ve büyüler hakkındaki tüm makaleler Google aramaları içinde yer alamak adına yazılmıştır!!!
Rahamni ve İlmî çalışmalarımızla etki gören kardeşlerimiz ile olan görüşmeşler, Kişileri göstermermeyecek şekilde paylaşılmaktadır. Bu alanda kardeşlerimizle yapmış olduğumuz whatsapp konuşmalarımızın ekran görüntüleri yayınlanmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu