Bağlama Büyüleri

Bağlama Büyüsü Nedir

Bağlama Büyüsü Nedir

Bağlama Büyüsü Nedir, Bir çok insanın kafasında soru işaretleri oluşturan bir soru olarak karşımıza çıkmaktadır. Ciddi anlamda Bağlama Büyüsü Nedir sorusuna net bir cevap veren site olmadığına görmekteyiz, bir çok site ise bağlama duasının sadece manevi olarak yapıldığını düşünürken aslında farklı şeyler içinde yapılmakta tabi bunu yaparken elbette ilim ve irfan sahibi olunmasının yanı sıra metafizik ilminde anlamanız gerekmekte. Eğer bu gibi ilimlere sahip değilseniz büyü yapmaktan kaçınmanız sizler için daha iyi olacaktır.

Peki Bağlama Büyüsü tam olarak neden yapılır. Bağlama büyüsü öncelikle manevi olan duygular için yapılmaktadır.Bunlar bir kişinin size bağlanması, Sevdiğinizin size bağlanması, Karınızın veya Kocanızın size bir ömür bağlanması amacı ile yapıla bilir. Bunlar genel olarak iyi niyetler üzerine yapıldığında kısa zaman içinde etkileri hayatınızda görünmeye başlar. Lakin art niyet ile yapılıyorsa Büyü işleminin tutmadığını görmeniz mümkündür.

Bu nedenle yapılan tüm her şey iyi niyet üzerine olması gerekir.  Bağlama Büyüsü sadece manevi olarak yapılmadığını zaten belirtmiştik bunlar maddi olan şeyler üzerine de yapılabilmektedir. Örneğin bir eviniz var ve eşiniz bunu satmak istiyor bunun satılmaması adına da bağlama büyüsü yaptırılarak satılması önlene bilir. Bu şekilde Çocuklarınıza veya torunlarınıza bırakmak istediğiniz şeyleri de korumuş olursunuz.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Bağlama büyüsü nasıl yapılır ve nasıl bir yol izlenmesi konusunda yapımı ve ne üzerine yapılacaksa izlenecek yollar farklılıklar göstere bilir, Bu yüzden bağlama büyüsü nasıl yapılır konusunda net bir cevap bulmanız mümkün değildir. Bunların nedenlerine değinmek gerekirse bir eş kocası için bağlama büyüsü yaptırıyorsa farklı yollar izlenerek bu işlemler gerçekleşir.  Peki  Eş kocasına bağlama büyüsü yaptırmak istiyorsa nasıl bir yol izleniyor. Öncelikle aralarında olan kopukların net bir şekilde elle alınması gerekiyor eşler arasında yıldız uyumları kontrol edilerek kopukluklar varsa bunlar düzeltilerek aralarındaki bağların güçlendirilmesi yapılıyor.

Bu Yazımızda ilginizi çekebilir  Bağlama Büyüsü

Erkeğin gözü dışarda ise bunlardan kurtulması içinde bir takım çalışmalar sonrasında bağlama büyüsü işlemine geçilir.  Gerçekleşen işlem sonrasında  Koca eşine karşı olan ilgisizliği bir kenara bırakarak eşine karşı yoğun bir ilgi duymaya başlar bu sayede bağlama büyüsü ritüeli tamamlanır. Unutmamız geren bir şey var ki yine hatırlatmak istiyoruz bu gibi işlemler uzman olan medyumlar tarafından yapılmalıdır.

 

Etkili Bağlama Büyüsü Yapımı

Etkili Bağlama Büyüsü Yapımı için bir çok ilim üstünde bilginiz olması gerekmektedir bu ilim bilgilerine sahip değilseniz bir medyum hocadan destek almanız gerekmektir. Çünkü büyüler hafife alınacak işlemler değildir. Yapacağınız en ufak bir yanlış bir işlem bile hayatınızın alt üst olmasına neden olabilir. Etkili Bağlama Büyüsü Yapımı bir çok site üzerinde farklı şekillerde anlatılmaktadır. Lakin bir üste bahsettiğimiz gibi Bağlama Büyüleri farklı yollar ile yapılmaktadır.

Bu nedenle yapılma niyetinin açık bir şekilde beyan edilmesi sonucunda yapılacak işlemler konusunda net bir bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu nedenle bu gibi bilgilere yer veren sitelere pek itibar etmemeniz sizler için daha iyi olacaktır.

 

Bağlama Büyüsü Kaç Günder Tutar ?

Uzman bir medyum bulduğunuzu  düşünerek bağlama duası kaç günde tutar soruna cevap ise yine işlem yapan medyum tarafından bu cevap verilmelidir. Ama genel olarak Bağlama Büyüleri etki süreleri yapılan işlemlere göre değişkenlik göstere bilir. Normal Şartlarda Bağlama Büyüsü 7 ile 41 gün arasında tutma özeliği vardır tabi bu işlemi işinin ehli olan bir medyum yaptıysa.

----------------------------------------------------------------
Sayfalarımızda da bulunan dualar ve büyüler hakkındaki tüm makaleler Google aramaları içinde yer alamak adına yazılmıştır!!!
Rahamni ve İlmî çalışmalarımızla etki gören kardeşlerimiz ile olan görüşmeşler, Kişileri göstermermeyecek şekilde paylaşılmaktadır. Bu alanda kardeşlerimizle yapmış olduğumuz whatsapp konuşmalarımızın ekran görüntüleri yayınlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu