Bağlama Duası Ve Havas ilmi

Bir çok insan Bağlama Duası Ve Havas ilmi konusunda araştırmalara yapmaktadır ve merak etmekte ve bu işlemin yapılmasının günah mı değil mi sorusuna yönelmektedir. Şunu belirmekte kesinlikle fayda görmekteyiz. Havas ilmi Kuran’ı Kerim içinde gizli ilimlerdir. Bu nedenle yapılışında herhangi bir günah yoktur.

Bağlama Duası Ve Havas ilmi
Bağlama Duası Ve Havas ilmi

Bu ilmi bilen kişiler kendisine bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin günaha girmesini istememesinden kaynaklı olduğundandır. Hocamız bu konuda çalışmalarını tamamen rahmani olarak gerçekleştiren havas ilimlerine hakim olan bir kişidir.  Bu ilim bir çok medyum tarafından bilinmemekte olsa da bir çok site üzerinde isminden sıklıkla bahsedildiği ayrı bir gerçektir. Bu nedenle gizli ilimlere yani havas ilmine hakim olan bir kişi büyülerle değil havas ilmi  ile işlemlerini gerçekleştirir.

Bağlama Duası Ve Havas ilmi Nedir

Bağlama duası çiftler arasında yaşanan sorunların büyümesi ve kopma noktalarına gelindiğinde ya çiftlerden birinin tercih edilmesi ile gerçekleştirilir. Yada Aile büyüklerinden olan bir kişinin bu birlikteliğin sonlanmaması adına tercih edilir. Havas ilmi ile gerçekleştirilecek olan bu işlem kişiler üzerinde hızlı bir şekilde etki ederek sorunlarını aşmalarına ve evliliklerini, birlikteliklerini kurtarmasına vesile olur.

Havas ilmi

Bu ilim bir çok kişi tarafından ele alınmış olan ve farklı açıklamalar ile günümüze gelen bir ilimdir. Bu ilime vakıf olan kimselerin bir çok konuda olmayacak şeyleri oldurdukları söylenmektedir.

Kur’an-ı Kerim’in süre ve ayetlerinde  kendisine özgün olan havaslarının olduğunu  beyan eden müfessirler, bu görüşleri karşında bunu delil olarak bu ilmin şifa olduğunu gösteren ayetleri göstermektedir. ,

Havas ilmi ile Bağlama Duası Nasıl Yapılır

Bağlama duası kişilerin yapacakları dualar olsa da yine de medyum hocadan destek alması gerektiği vurgulanmaktadır. Bunun nedeni ise kişiden kişiye yapılacak olan duaların okuma adetlerinde değişimler göstermesinden kaynaklandığı gibi hazırlanacak olan vefklerin de medyum hoca tarafından alınması gereklidir. Bu nedenle her sitede paylaşılan dualar kimi zaman yanlış bir şekilde paylaşıla bilmektedir. Bu nedenle dikkatli olunması da gerekmektedir. Unutulmaması gereken elbette duaların sırları güçlerinin sınırı bulunmamaktadır. Öncelikle yapılacak olan bağlama duası için kişiler arasında olan sorunun net bir şekilde öğrenilmesi gerekmektedir. Bu nedenle başvurduğunuz medyum hocaya olan bitenleri net bir şekilde aktarılması gerektiği gibi bunun öncesinde yapılacak olan bakım ile sorunların size net bir şekilde aktarılması da mümkündür.

Bu Yazımızda ilginizi çekebilir  Büyü Bozan Dua

Sevgi Duası: konumuz da ilginizi çekebilir.

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.