Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evlilik birliğinin dayanılmaz olduğu hallerde, gidilemeyen durumlarda yapılabilen boşanma büyüsü, bazen de eski sevgili intikamı gibi bir nedenle de uygulanabilir. Her durumda bu işlem kesin olarak ayrılık getirir, çiftler büyü etkisiyle boşanıp yalnız bir hayat kurmaya mecbur edilirler. Bu büyüde kullanılan çok etkili tılsımlı dualar vardır. Eğer çiftlere işlem yapıldığı fark edilirse, karşı bir büyü yapılır.

Boşanma Büyüsü
Boşanma Büyüsü

Yuva bozma konu olduğundan boşanma büyüsü kara büyüler sınıfına girer. Bu işlemi her medyum yapmaz, medyumların geçerli bir sebebe dayandırılmıyorsa pek uygulamak istedikleri olgular değildir. Dolayısıyla bu zor büyüyü yaptırabileceğiniz uygun bir güvenilir medyum bulmanız gerekebilir.

 

Eğer eşlerden biri diğerine bir boşanma büyüsü yaptırarak evlilikten vazgeçmeye ikna etmeye çalışıyorsa, evli çift için gereken birkaç eşyanın teminiyle işe başlar. Bu eşyaları hocaya ileterek işlemin yapılmasına yardımcı olur.

Büyünün Belirtileri Nelerdir

 

Çift üzerinde bir boşanma büyüsü işlemi yapıldığını düşünüyorsanız hanede oluşabilecek şu tür belirtileri gözlemlemiş olmalısınız:

  • Saygı ve sevginin azalması
  • Eşlerden birinin diğerine haber bile vermeye gerek duymaması.
  • İlgisizlik, yürümediğine kanaat getirme.

Bu büyü çiftlerin ikisini de artık evliliğe katlanamadıklarını ikna etmek amacıyla yapılır. Dolayısıyla hane halkında vazgeçmiş davranışlar görebilirsiniz. Belirtileri fark ettiyseniz ve bu duruma engel olmak istiyorsanız hiç zaman kaybetmeden bir hocaya danışınız.

Medyumların Yaptığı Boşanma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bazen evli çiftin iradesi dışında boşanma büyüsü çalışması yapılır. Böyle durumlarda çiftin ailesi ya da arkadaşları bunu fark eder, görülen bu belirtileri yorumlarlarsa uzman bir medyuma danışarak yardım alabilirler. Böyle bir durumda boşanma büyüsü bozma işlemi için ev içine girip çıkabilen, çifte yakın ve değer verdikleri bir tanıdık ya da akrabadan yardım alınarak bazı ritüeller gerçekleştirilir. Yapılan büyü türü ve gücüne göre medyum, durum hakkında ve tüm yapılması gerekenler konusunda kesinlikle sizleri aydınlatacaktır. Eğer garantili medyum desteği alıyorsanız ve evli çifti kurtarmak istiyorsanız, doğru bir boşanma büyüsü bozma süreci için tüm istenenleri eksiksiz yapmalısınız. Hissettiğiniz inancın gücü ve çifte verdiğiniz değerin de katkılarıyla evliliklerini kurtarabilirsiniz.

Bu Yazımızda ilginizi çekebilir  Regl İle Aşk Büyüsü

 

Toprak Büyüsü Nedir?: okumak isteyebilirsiniz.

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.