BüyülerBÜYÜLER ve VEFKLER

Büyü Belirtileri

Büyülerin Belirtileri

Büyü Belirtileri; İnsan yaşamını olumsuz olarak etkileyen bir çok büyünün olduğu bilinmektedir. Bunların bozulması adına arayış içinde olan günümüzde pek çok insan bulunmaktadır. Ama arayışlarında kendilerine yapılan büyünün ne olduğunu ve hangi amaç ile yapıldığını öncelikle anlaşılması gerekmektedir. Bunun için ise uzman olan bir medyum tarafından büyü bakımının yapılması gerekir. Bu işlem sonrasında üzerinizde olan büyünün bozulması için izlenmesi gereken yollar sizlere aktarıla bilir.

Büyü Belirtileri
Büyü Belirtileri

Unutmamanız her olumsuzlukları büyüye bağlamamak gerekir. Kimi insanlar her şeyin altında büyü yapıldığına dair bir hissiyat içinde olmaktadır bu yanlıştır. Bazen yaptıklarımız ve yanlışlarımız yüzünden olumsuzluklar yaşamamız mümkündür. Bu nedenle Büyü bakımı yaptırmak iyi bir karar olacaktır.

Büyü Belirtileri Diyanet

Büyüler geçmiş çağlardan günümüze kadar gelen kimi zaman iyi niyetler ile gerçekleştirilirken. Kimi zaman ise kötü amaçlar üzerine yaptırılmaktadır. Kötü amaç ile yapılan büyü ritüelleri kişilere zarar vermek umutlarını yok etmek, var olan işlerini kötü olmasını sağlamak, Sevdiği insanlar ile kötü olmasını istemek adına tercih edilmektedir. Bu gibi büyüler kişilere hem manevi hem de maddi olarak büyük zararlar verdiği gibi kişileri ruhsal bir çöküntü içine sürüklemektedir.

Bu nedenle belirli zaman aralıkları içinde büyü bakımı yaptırmak sizler için çok daha iyi olacaktır.  Bu şekilde büyü belirtilerini daha hızlı bir şekilde öğrenme şansı elde edebilirsiniz.

Sevgili arkadaşlar bir çok sitede diyanet büyü belirtileri diye yazılar okuduğunuzun farkındayız şimdi açıklayacağımız bilgiler ile üzerinizde bir büyü olup olmadığını daha hızlı bir şekilde öğrene bilir ve ona göre üzerinizde ki büyüyü bozdurabilirsiniz.

En Çok Görülen Büyü Belirtileri

 

Büyüler yapılış amaçlarına göre hizmet eden uygulamalardır. Kimi büyüler yapılma amacına göre hizmet ederken kimi büyüler ise kişiler üzerinde çok daha farklı etkileri beraberinde getirmektedir. Örnek vermek gerekirse Bağlama Büyüsü yapımı sonrasında net bir şekilde görülen etkiler şunlardır.  Bu belirtileri iki ayırmak gerekir Birincisi Eğer evli bir çift bunu tercih ediyorsa etkileri ve yapımı farklıdır. İki sevgili arasında bağlama büyüsü yapıldı ise bunun için yapılan işlemler yine farklıdır.

Bağlama Büyüsü Evli Çiftler tarafından tercih edilmesi öncelikle aralarında oluşan uzaklaşmasının son bulması ve Karı veya kocanın gözünün dışarıda olmasını engellemek ve kopan bağların daha iyi bir hale getirilmesi amaçlanarak yapılır.

Sevgililer arasında yapılan Bağlama büyüsü ise ilk başlayan aşkların hızlı bir şekilde kopmasına neden olan dış etkenlerin sözleri, davranışları veya arkadaş ortamlarının kişilerin bağlarına zarar vermesi nedeni ile bu aşk ve sevgi bağının daha güçlü bir hale gelmesi adına yapılmaktadır.

Tüm bunlarla beraber kimi art niyetli kadın veya erkekler evli olan bir kadının veya erkeğin kendilerine bağlanması istemesi sonucun da bağlama büyüsü yaptırarak bu kişileri kendilerine bağlanmasını amaçlar buda kişilerin ayrılmasına yol açabilmektedir.  Bu gibi büyülerin yapımı ve yaptırılması büyük bir günahtır. Aslında yapılan tüm büyü ritüelleri dinimizce haram kılınmıştır. Bu nedenle büyü yerine dualar ile kişileri kendinize bağlamanız mümkündür. Bunun için Bağlama Duası Ve Havas ilmi  yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Büyü Belirtileri yapılan büyülere göre belirtilerinde farklılıklar göstermektedir. bunun için tüm büyülere örnek verilerek anlatılması gerekir. Genel olarak büyülerin belirtilerini şu şekilde sırlamak istiyoruz.

  • Şaşkınlık ve Huysuzluk Hali ( Aşk büyüsü belirtisi)
  • Uykusuzluk Kendinle Konuşma ( Toprak Büyüsü)
  • Çevrenden ve insanlardan uzaklaşma ( Uzaklaştırma Büyüsü)
  • Sevdiğin Kişilere Arana Mesafe Koyma ( Soğutma Büyüsü)
  • Kötü Alışkanlıklara Yönelme ( Bağımlılık Büyüsü)
  • Hastalık ( Mezar Toprak Büyüsü )
  • Hiç Sevmediğiniz Birine İlgi Duyma ( Aşk Büyüsü)
  • Maddi olarak Sıkıntılar Yaşama ( Kısmet bağlama Büyüsü) 
  • Evlenmek isteyip Evlenememe ( Kısmet Kapama Büyüsü)
  • Evde Sürekli Gerginlik Hali ( Aileden Soğutma Büyüsü

Yukarda belirtmiş olduğumuz büyülerin etkileri daha farklı etkiler de göstere bilmektedir ama genel olarak etkileri bu şekilde sıralamak yanlış olmaz.

Okumalısın: Toprak Büyüsü Nedir?

----------------------------------------------------------------
Sayfalarımızda da bulunan dualar ve büyüler hakkındaki tüm makaleler Google aramaları içinde yer alamak adına yazılmıştır!!!
Rahamni ve İlmî çalışmalarımızla etki gören kardeşlerimiz ile olan görüşmeşler, Kişileri göstermermeyecek şekilde paylaşılmaktadır. Bu alanda kardeşlerimizle yapmış olduğumuz whatsapp konuşmalarımızın ekran görüntüleri yayınlanmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu