Dualar

Büyü Bozan Dua

Büyü Bozan Dua

 

Büyü bozan dua için öncelik olarak kişi kendisinde büyü olup olmadığını tespit etmesi gerekir. Bunun için yapılması gereken ilk iş 101 defa “La İlahe İlla ente sübhaneke inni küntü minezzalimin”Türkçe Anlamı( Senden (Allah’tan) başka ilah olacak yoktur, Sen her türlü noksan, eksik ve ortaklıktan uzak olansın. Şüphesiz ki ben kendine yazık eden kimselerden oldum.’) okumanın ardından Ayetel kürsi ve Fatiha suresi okunmalıdır.

 

BÜYÜ BOZAN DUALAR
BÜYÜ BOZAN DUA

Bu duaları okurken içinizde yanma hissi oluşuyor ise büyü olabileceği düşünülebilir. Yine Cin suresinin 1-13. Ayetleri ve Rahman suresi okuduğunuzda sıkılma ve daralma yaşıyor iseniz büyü var olabilir. Bu gibi durumların teşhis edilmesinin ardından yapılacak işlem 7 tane defne yaprağına 3 adet Ayetel Kürsi ve 1 Fatiha okunmasıdır. Ardından defne yaprağını demleyip içmek gerekir. Bu şekilde yapılan işlem sonrasında büyünün ortadan kalktığını hissedebilirsiniz. Bir konu hakkında küçük bir bilgi vermek isteriz. Kimi insanların etmiş oldukları dualar anında Allah katında kabul buyurulmaktadır. İlim ve irfan sahibi bir kişiden yardım almanız bu konuda sizler için daha faydalı olacaktır.

Büyü bozan dualar içinde büyünün çeşidine göre farklı metotlar ve dualar okunmaktadır. Büyü bozan diğer bir metot ise bir bardak su içine sabah ezanı okunurken 11 adet Ayetel Kürsi,  11 adet Felak suresi, 11 adet Nas Suresi ve 11 adet Fatiha suresi okunmalıdır.  Okunacak bu duaların ardından 11 adet  “La İlahe İlla ente sübhaneke inni küntü minezzalimin” ve  11 adet “La havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim” okumalıdır.

Tüm bu işlemlerin ardından sabah namazını kılıp bulunduğu odanın penceresini açmalıdırlar. Gökyüzüne yaklaşık olarak 3 dakika boyunca bakarak niyet belirtilmeli ve ayetlerin okunduğu su içilmelidir. İnanılarak yapılan bu işlemlerin ardından yaklaşık  1 saat içerisinde kişideki daralmalar ve sıkılmalar ortadan kalkmış olacaktır.

Bu Yazımızda ilginizi çekebilir  Büyü Bozma Duası

 

Büyü Bozan Dua Okunurken Uyulması Gerekenler

 

Büyü bozan dualar yapılırken içten gelerek ve inanılarak yapılması gerekir. Yapılacak işlemler için alanında uzman olan kişilerden destek alınması gerekir. Aksi halde yapılan büyü daha karmaşık hale gelirken büyünün etkisinden kurtulma süresi daha da uzayacaktır. Bu dönem içerisinde kişi kendini psikolojik olarak bunalımda hissederek yaşadığı sorunlarda artış yaşanabilir.

Kendini medyum olarak tanıtan kişiler hakkında detaylı araştırma yapılmalı ve yaptığı işlemlerde sonuca ulaşılıp ulaşılmadığı göz önünde bulundurulmalıdır. Sahte medyum olan kişilerin yaptığı işlemler kişilerin üzerinde hiçbir etki oluşturmayacağı gibi kişiye maddi anlamda da zarar vermiş olacaktır.

Belki Bu yazımızda okumak istersiniz: Sevgi Duası 

----------------------------------------------------------------
Sayfalarımızda da bulunan dualar ve büyüler hakkındaki tüm makaleler Google aramaları içinde yer alamak adına yazılmıştır!!!
Rahamni ve İlmî çalışmalarımızla etki gören kardeşlerimiz ile olan görüşmeşler, Kişileri göstermermeyecek şekilde paylaşılmaktadır. Bu alanda kardeşlerimizle yapmış olduğumuz whatsapp konuşmalarımızın ekran görüntüleri yayınlanmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu