Dualar

Büyü Bozma Duası

Büyü Bozma Duası

 Kötü olan kişilerin yaptırdıkları büyüler insanlar için sıkıntılı bir sürece sebep olabilmektedir. Zamanında fark edilmeyen ve bozmak olan gereken çalışmaların yapılmaması sebebi ile kişinin yaşadığı zor süreç katlanarak artmaya devam eder. Bu gibi durumdan şüphe eden kişiler muhakkak uzman olan medyumdan destek alarak yaşanılan sorunun önüne geçilmesi için gerekli çalışmaların yapılmasını istemelidir.

Büyü Bozma Duası Nedir

Büyü Bozma Duası
BÜYÜ BOZMA DUASI

Medyum hocalar iyi niyetli olarak adlandırılan ruhani varlıklardan yardım alarak kişinin üzerinde var olan büyünün ne olduğunu anlar ve bozulması için gereken çalışmayı başlatır. Bu sayede kişi kısa sürede kötü enerjiden kurtularak kendini daha iyi hissetmeye başlar.

Büyü bozma duası yapılırken doğru bir sistem ile okunması ve uygulanması gerekmektedir. Şansa bırakılarak ya da riski atılarak yapılan işlemler geçerli olmayacağı gibi daha büyük sorunlara da sebebiyet verebilir.

Büyü ve nazar gibi kötü enerjilerden kurtulmak için dinimizde önerilen birçok dua yer almaktadır. Bu dualar aracılığı ile kısa sürede etki görmek mümkündür. Üzerinde büyü olduğunu ve bozmak için dua etmek isteyen kişilere önerilen dua şu şekildedir:

“Allahümme ente Rabbi la ilahe illa ente aleyke tevekkeltü ve ente rabbül –arşil azimi. Ma şaellahü kane. Vema lem yeşe-lem yekün. La havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim. A’lemu ennellahe ala külli şey’in kadir ve ennellahe kad ehata bi külli şey’in ilma. Allahümme inni euzu bike min şerri nefsi ve min şerri külli dabbetin ente ahizun binasiyetiha. İnne rabbi ala sıratın müstakim”.

Bu büyü bozma duası her gün  yatsı namazı sonrası okunması gerekmektedir. Bu duanın bir defa da Türkçesini okumak yine hocalar tarafından önerilmektedir. Türkçe anlamı ise Allah’ım benim rabbim sensin. Senden başka bir ilah yoktur. Allah’ım sana inandım, sana dayandım ve sana güvendim. Sen bütün arş-ı alâ’nın sahibisin. Ancak senin dediğin olur, senin dilediğin olur. Sen dilemezsen hiçbir şey olmaz. Kötülüklerden, şerlerden, belalardan, görünen ve görünmeyenlerden korumak ancak senin iradenle olur. Allah her şeye kadirdir. Her şeyi kuşatmıştır. Allah’ım kendi nefsimin şerrinden ve her canlının şerrinden, belasından sana sığınırım. Beni muhafaza et, güvenli kıl.” olmaktadır.

Bu Yazımızda ilginizi çekebilir  Aşk Duası Kaç Günde Tutar?

Büyü Bozma Duası Kaç Kez Okunmalı

Büyü bozma duası geçmişten günümüze kadar gelen ve Ayetlerde yer alan dualardır. Büyü bozmak için sadece bir dua yeterlimi diye kafasında soru işaretleri olan kişilere karşı şunu söylememiz gerekir, Yer ve gök dua üzerine kurulmuştur duanın gücü inkar edilemez. Dua ederken teslimiyet gerektiği gibi aklınızda farklı düşüncelerinizin de olmaması gerekir bu nedenle tamamen bir teslimiyet içinde olmanız gereklidir. Kimi insanlar bu gibi dua ve büyü bozma işlemlerini hocalara yaptırmaktadır. Bunun nedeni ise Medyum ve hocaların büyü bozma konusunda edinmiş oldukları tecrübelerin yanı sıra bu kişilerin havas ilimlerinden anlamasından da kaynaklanır.

 

 

----------------------------------------------------------------
Sayfalarımızda da bulunan dualar ve büyüler hakkındaki tüm makaleler Google aramaları içinde yer alamak adına yazılmıştır!!!
Rahamni ve İlmî çalışmalarımızla etki gören kardeşlerimiz ile olan görüşmeşler, Kişileri göstermermeyecek şekilde paylaşılmaktadır. Bu alanda kardeşlerimizle yapmış olduğumuz whatsapp konuşmalarımızın ekran görüntüleri yayınlanmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu