Büyüler

Diyanet Büyü Belirtileri

Diyanet Büyü Belirtileri

Büyülerin var oldukları bir gerçek olup kimi insan üzerinde etkilere sahip olurken kimi insanlarda etkileri olmamaktadır. Diyanet Büyü Belirtileri şu şekilde açıklamaktadır, büyü yapılan kişilerde aşırı agresif tavırlar olduğu gibi kimi insanlarda ise uyku hali, bir şey yapmama isteği, yalnız kalmak istemesi gibi bir çok farklı etkiler görülmektedir. Bu büyülerin bozulması sonucun da insanlar eski hayatlarına geri dönmektedirler.

Diyanet Büyü Belirtileri
Diyanet Büyü Belirtileri

Bir büyünün varlığından şüphe ediliyorsa okunması gereken dualar ayetler bulunmaktadır. Bu dualar okunduktan sonra büyü bertaraf edile bilir. Ama eğer güçlü bir büyü etkisi altında iseniz medyum hocalardan destek alınması gerekir.

 

 

 

 

Büyünün bozulması için okunacak dualar

Felak Suresi Okunuşu

felak suresi
felak suresi

Bismillâhirrahmânirrahîm.

Kul e’ûzu bi-Rabbi’l-felak.
Min şerri mâ halak.
Ve min şerri ğâsikın izâ vekab.
Ve min şerri’n-neffâsâti fi’l-ukad.
Ve min şerri hâsidin izâ hased.

 

 

 

 

Nas Suresi

Nas Suresi
Nas Suresi

Nas Suresi Okunuşu

Bismillâhirrahmânirrahîm.
Kul e’ûżu birabbi-nnâs.
Meliki-nnâs.
İlâhi-nnâs.
Min şerri-lvesvâsi-lḣannâs.
Elleżî yuvesvisu fî sudûri-nnâs.
Mine-lcinneti ve-nnâs.

 

Ayetel Kürsi

Ayetel Kürsi
Ayetel kürsi

Ayetel Kürsi Okunuşu

“Bismillâhi’r-Rahmâni’r-Rahîm.

“Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’in min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.”

 

 

Amener Resulu

Amener Rasulu
Amener Rasulu

Amener Resulu Türkçe Okunuşu

Amene-rrasûlu bimâ unzile ileyhi min rabbihi velmu/minûn(e)(c) kullun âmene bi(A)llâhi ve melâ-iketihi ve kutubihi ve rusulihi lâ nuferriku beyne ehadin min rusulih(i)(c) ve kâlû semi’nâ ve ata’nâ(s) ġufrâneke rabbenâ ve-ileyke-lmasîr(u)  (Bakara-285)

Lâ yükellifu(A)llâhu nefsen illâ vus’ahâ(c) lehâ mâ kesebet ve’aleyhâ me-ktesebet(k) rabbenâ lâ tu-âḣiżnâ in nesînâ ev aḣta/nâ(c) rabbenâ velâ tahmil ‘aleynâ isran kemâ hameltehu ‘ale-lleżîne min kablinâ(c) rabbenâ velâ tuhammilnâ mâ lâ tâkate lenâ bih(i)(s) va’fu ‘annâ vaġfir lenâ verhamnâ(c) ente mevlânâ fensurnâ ‘ale-lkavmi-lkâfirîn(e)(Bakara-286)

 

 

Dualar sayesinde büyüleri bozmak ve büyülerin etkilerini kendinizden uzaklaştırmanız mümkündür. Kimi zaman ilim ve irfan sahibi olan hocalardan yardım alınarak yapılan büyü bozma işlemleri hayatınızı kolaylaştırmaktadır.

 

----------------------------------------------------------------
Sayfalarımızda da bulunan dualar ve büyüler hakkındaki tüm makaleler Google aramaları içinde yer alamak adına yazılmıştır!!!
Rahamni ve İlmî çalışmalarımızla etki gören kardeşlerimiz ile olan görüşmeşler, Kişileri göstermermeyecek şekilde paylaşılmaktadır. Bu alanda kardeşlerimizle yapmış olduğumuz whatsapp konuşmalarımızın ekran görüntüleri yayınlanmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu