Dualar

Etkili Bağlama Duası

Etkili Bağlama Duası

Etkili Bağlama Duası nedir ve Etkili Bağlama Duası nasıl yapılmalıdır gibi bir çok benzer arama ile karşı karşıya olan sevgili okurlar. Etkili Bağlama duası ile ilgili bu yazımızı dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ediyoruz. Duaların ilimleri güçleri inkar edilemez. Gönülden edilen her dua Allah katında kabul olur Etkili Bağlama Duası da bunlardan biridir.  Kimi insanlar ben dua ettim ama benim dualarım kabul olmuyor gibi ikilem içinde kaldıkları gibi kimi zaman ise Yüce Allaha karşı isyan duruma düşmektedirler. Sevgili kardeşlerim unutmayın ki temiz bir niyet ve tam bir teslimiyet ile tüm dualar hızlı bir şekilde kabul buyrulur.

Etkili Bağlama Duası
Etkili Bağlama Duası

Peki, etkili bağlama duası nasıl yapılmalıdır? Bunun için öncelikle abdest alınması gerekir daha sonra ise yalnız kalacağınız bir odaya geçerek size bağlanmasını istediğiniz kişinin anne adını ve onun adını söylemeniz gerekir. Örnek ( Fatma dan doğma Murat’ın bana sevgi ile bağlanması için niyet ediyorum) diyerek dualar okunmaya başlanır. Bunların yanı sıra dualara geçmeden önce okumanız gereken en önemli Esma Ya Vedud belirli bir sayıda okunarak tekrar yukarıda vermiş olduğumuz niyet söylenir.

Bu işlem gün içinde yapılacağı gibi gece de uygulana bilir herhangi bir sayı olmadığını sizlere belirtmek istiyorum ama ne kadar çok okur ve okurken teslimiyet içinde olursanız etkileri bir o kadar güçlü olacaktır.  Ya Vedud esması okuması belirli bir gün okunacağı gibi bağlarınızın ömür boyu güçlü olmasını istiyorsanız sürekli olarak her gün tekrar edile bilir.

Etkili Bağlama Duası Ne Zaman Tutar

Bunun için yapmanız gereken bir kaç şey olduğunu sizlere söylememiz gerekir. Bunları birazdan alt kısımda sizler için paylaşıyor olacağım. Bağlama duası etkili bir dua olarak geçmişten günümüze kadar kişilerin bir birine bağlanması ve bağlarını güçlendirmek için yapılmaya devam etmektedir. Kim sevdiği veya sevdikleri ile arasındaki bağların güçlü olmasını istemez ki?  Sizlerde bu güçlü esmanın hikmetinden faydalanmak istiyorsanız alt kısmı dikkatli bir şekilde okuyunuz.

Bağlama Duası için Yapılması Gerekenler

  • Bağlama Duasının okuyacağınız gün mutlaka garip birine sadaka verilmelidir.
  • Sonrasında gusül abdesti veya namaz abdesti alınmalıdır.
  • Okunacak olan El Vedud duasını yatsı namazı sonrasında okumanız daha etkili olmasını sağlar.
  • El Vedud duası 33 gün sürecinde devam edilmesi halinde çok daha etkili olacaktır.
  • El Vedud Esmasının faziletini daha güçlü bir hale getirme için ihlas ve Fatiha Sureleriyle birlikte okunmalıdır.
  • El Vedud ve İhlas Fatiha surelerini okurken tam bir teslimiyet içinde olmanız  (huşu içinde) olunması gereklidir. Unutmayın ki temiz olan kalple okunan duanın kabulünde büyük önem taşır
  • Unutulmaması gereken ise duaya başlamadan önce hangi niyet ile okunacağı söylenmelidir. Ve daha sonra Duaya niyet edilerek başlanılır.
Ya vedud bağlama duası
Ya vedud bağlama duası

Sevgili kardeşlerim unutmayın ki yürekten edilen her dua Allah katında kabul buyrulur. bazen bunlar geç bir şekilde gerçekleşe bilir bazen ise kısa bir zaman diliminde gerçekleşir. Kimi insanlar duaları etmelerine rağmen bir şey olmadığını iddia etmektedirler. Bunun nedenini öncelikle kendilerinde aramaları gerektiğini unutmamalılar.

Gönülden edilmeyen ve temiz bir niyet ile yapılmayan duanın tutmayacağı söylenir. Temiz niyetlerinizle edeceğiniz ve sizlere bağlanmasını istediğiniz kişinin kısa zamanda sizinle olması dileği ile Allaha Emanetsiniz.

Okumalısınız: Bağlama Büyüleri Etkileri

----------------------------------------------------------------
Sayfalarımızda da bulunan dualar ve büyüler hakkındaki tüm makaleler Google aramaları içinde yer alamak adına yazılmıştır!!!
Rahamni ve İlmî çalışmalarımızla etki gören kardeşlerimiz ile olan görüşmeşler, Kişileri göstermermeyecek şekilde paylaşılmaktadır. Bu alanda kardeşlerimizle yapmış olduğumuz whatsapp konuşmalarımızın ekran görüntüleri yayınlanmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu