Dualar

Geri Getirme Duası

Geri Getirme Duası

Geri Getirme Duası, genellikle aşk veya ilişkilerin geri kazanılması için kullanılan bir dua türüdür. Bu duaya güvenen insanlar, kaybolan aşklarının kendilerine geri dönmesini veya başka bir arzuya ulaşmak için kullanırlar.

Geri Getirme Duası, çoğu zaman dini inançlarla ilişkilendirilir. Hristiyanlık, İslamiyet ve diğer kutsal kitaplarda geçen dualar, birçok insanın kendilerine aşık olan insanların kalplerini kazanmak için kullandıkları dualardır.

Geri Getirme Duası
Geri Getirme Duası

Geri Getirme Duasının nedenleri arasında, başarısızlık, kızgınlık, aldatma veya arzuların gerçekleştirilmesindeki başarısızlık vardır. Bu durumların karşısında, Geri Getirme Duası, kaybedilen insanlar veya arzuların geri kazanılmasının bir yolu olarak görülür.

Geri Getirme Duasının kullanımı, çeşitli kültürlerin törenleriyle de ilişkilidir. Bazı kültürler, bu tür duaların, aşkın kalplere geri dönmesini veya arzuya ulaşılmasını sağlamak için kullanılmasını öngören ritüelleri yürütürler.

Geri Getirme Duasının gücü, çoğu insan tarafından kabul edilmektedir. İnanan insanlar için, bu dua, arzuların gerçekleşmesi veya kaybolan şeylerin geri kazanılması için çok yararlı olabilir. Bununla birlikte, insanların dua etmeden önce, dua etmeyi planladıkları şeyin ne olduğunu ve nasıl gerçekleşmesi gerektiğini düşünmeleri önemlidir.

Geri Getirme Duasının kullanımı, dikkatli ve dikkatli olmak gerektiğini gösterir. Ayrıca, Geri Getirme Duasını kullanırken, kişinin dua etmek için kullandığı dili ve yazıyı anlaması çok önemlidir. Dua etmek isteyen kişinin, dua etmeyi planladığı şeyin neden ve nasıl gerçekleşeceğini anlaması önemlidir. Ayrıca, Geri Getirme Duasını kullanırken kişinin dua etmek için kullandığı dilin kutsal olduğunu ve dua ederken kutsal sözcüklerin kullanılması gerektiğini unutmamalıdır.

Etkileri ve Geri Getirme Duası

Geri getirme duası genellikle kişilerin, kaybettikleri bazı şeyleri geri getirmek için kullandıkları duadır. Duanın etkisi, kişinin kendi inancının gücüne bağlıdır. Kişi, duayı gerçekten inanarak, içtenlik ve samimiyetle yaptığı takdirde, duanın etkilerini daha kolay görebilir. Kişi duayı yalnızca söylemekle kalmayıp, üzerine düşen sorumlulukları da yerine getirmelidir. Geri getirme duasının etkileri, kaybolan şeyin kişiye geri dönmesiyle olur. Dua, kişinin kalbindeki sevgiyi ve arzularını yansıtabilir. İçtenlikle yapılan geri getirme duası kişinin beklenti ve arzularını karşılamaya çalışır. Geri getirme duasının etkileri, kişinin kaybettiği şeyin kendisine geri gelmesini sağlamaktan ibarettir.

Geri Getirme Duası Nasıl Okunur

Geri getirme duası, kişinin kaybettiği bazı şeyleri geri getirmek için kullanılan bir dua türüdür. Duanın etkisi, kişinin kendi inancının gücüne bağlıdır. Geri getirme duası, kişinin kaybettiği şeyi geri getirmek için kullanılan dualardır. Geri getirme duası genellikle aşağıdaki gibi okunur:

“Allah’ım, senin sonsuz gücünü ve azametini biliyorum. Beni nefes almaya, gözlerim açmaya, kulaklarım duymaya ve kalbim sevmeye yetkili kılan sensin. Benden kaybettiğim şeyleri geri getirmek için sana yalvarıyorum. Senin sonsuz kudretinin gücüyle, nefes almama, gözlerim açılmasına, kulaklarım duymasına ve kalbim sevmeye yetkili olduğunu bilsem de, sana yalvarıyorum. İçimdeki sevgiyle, arzularımı sana sunuyorum. Sana güveniyorum ve şükürler olsun. Amin.”

Geri Getirme Duasını  Ne Zaman Okunmalı?

Geri getirme duası, kişinin kaybettiği bazı şeyleri geri getirmek için kullandığı bir dua türüdür. Dua, kişinin kaybettiği şeyin kendisine geri dönmesi için okunmalıdır. Geri getirme duası, herhangi bir zamanda ve herhangi bir yerde okunabilir. Ancak, kişinin duasının daha etkili olması için, dua, kişinin yaşadığı ortama uygun bir zamanda ve kendi özel alanında okunmalıdır. Örneğin, kişi duayı evinde, dua ettiği kişinin evinde, ibadet edeceği bir tapınakta veya ilgili kişinin yaşadığı alanda okuyabilir.

Niyet Ettikten Sonra alt kısımdaki dua okunmalıdır.

Allhumme ya mevdiü küllü şekva veya şahidü küllü necva veya alimü küllü hifyetin veya kaşifü küllü beliyyetin ya münci Musa ve Muhammed ve İbrahim-ül Halil salavatü-llahi ve selamühü ve daüfet kuvvetehü ve kallet hiletühü duael garikul melhuf elleti la yecidü li keşfi ma bihi illa ente ya errahmerahimin . Ekşif anna nezile bina min aduvvina ve adüvvike eşşeytan-irrecim. Ya Rabbel Alemin inneke ala küllü şey\’in kadir,ve egusai ,Ya Allah,Ya Allah,Allahümme ya Badiü la bidayete leke,ya daimü la nifade leke,Ya Hay,Ya Mühyil mevta ya kaimen ala küllü nefsin bima kesebet,ilahi ente Allah-ül azizül Cebbar. La ilahe İlla Ente ilahen vahiden. Es\’elüke bil kelimatil tamat el emnü vel afvü vel afiyete vel müafat el daimetü fiddini veddünya vel ahireti vel ehel,vel cesed vel mal ,vel veled,vel müslimine ecmain. Ya Rabbel Alemin,inneke ala küllü şey\’in kadir. Verhamni birahmetike ya erhamürrahimin. Vekşif anni ma nezile bi min dıykün ve küllema eredtü. ve hallisni halasan cemilen ya Rabbül Alemin. Ve hassın zannüke vallahül muvaffak

Giden Kişiyi Getirmek için Dua

“Bismillahirrahmanirrahim
Allâhûmme ecalil Kur’ane lena füddünya karinen ve fil kabri münisen ve fil kıyameti şefiân birahmetike ya erhamurrahimin.
Elhamdülillâhi rabbil’alemin Errahmanirrahim. Mâliki yevmiddin İyyâke nâ’büdü ve iyyâke nestain İhdinassıratal müstakim. Sırâtallezine en’amte aleyhim gayril mağdubi aleyhim veleddâllin.(Amin)

Giden Eşi Getirmek için Dua

Vedduha suresini okuyarak arkasından sizden uzaklaşan eşinizin resmine bakarak 30 defa salavat çekildikden sonra “Ya Rabbi kimseyi dinlemeyip bana geri gelsin” diye dua edilir ..

 

İlginizi Çekebilir: Büyüler Ve Etkileri

----------------------------------------------------------------
Sayfalarımızda da bulunan dualar ve büyüler hakkındaki tüm makaleler Google aramaları içinde yer alamak adına yazılmıştır!!!
Rahamni ve İlmî çalışmalarımızla etki gören kardeşlerimiz ile olan görüşmeşler, Kişileri göstermermeyecek şekilde paylaşılmaktadır. Bu alanda kardeşlerimizle yapmış olduğumuz whatsapp konuşmalarımızın ekran görüntüleri yayınlanmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu