Bağlama Büyüleri

Hızlı Bağlama Büyüsü Yapımı

Hızlı Bağlama Büyüsü Yapımı

Sevginin kendisine bağlanmasını isteyen kişiler hızlı bağlama büyüsü yaptırmak isterler. Hızlı bağlama büyüsü yapımı bireysel olarak yapılır mı?  Gibi akıllara takılan soruları ortadan kaldıralım.  Medyum hocalar bazı büyülerde farklı ilimler kullanarak bu büyülerin hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Peki, hızlı bağlama büyüsü yapılırken nelere dikkat edilmeli ve yapılırken hangi ilimler kullanılmalı? Büyüler genel olarak Hüddam ilimi, Havas ilimleri ile gerçekleştiği gibi ledün ilmi de kullanılır.

Bu şekilde hızlı bir şekilde bağlama büyüsü gerçekleşmiş olacaktır. Peki, Bu ilimlere sahip olan medyumlar nasıl anlaşılır.  Çoğu medyum bir takım bilgiler ışığında bazı büyüleri uygulamaktadır halbuki tüm ilimlere sahip olan medyumların yapmış oldukları uygulamaların tesirleri çok daha fazladır. Üstelik, bu sayede büyü işlem uygulanacak kişide etkilileri hızlı bir şekilde görülecektir bu nedenle medyum hoca seçerken biraz dikkat etmek gerekir.  Yukarıda saydığımız ilimlere vakıf olan medyum sayısı Türkiye’de bir ne yazık ki parmak sayısını geçememektedir.

Büyü ilimlerine Sahip Medyumlar – Hızlı Bağlama Büyüsü Yapımı

İlimlere sahip olan medyum hocalar bu ilimleri yanlarında yetiştirdikleri kişilere aktara bilmektedir. Ama günümüzde medyumluğun iyi bir getiri kaynağını keşfeden sahte medyumlar yüzünden bu ilimleri zaman içinde yanlarında bulunan kişilere öğreterek aktarmaktadır. Bu Medyum hocalar işlerinin ehli olan kişilerdir. İnternet sayfalarına baktığımızda çoğu medyum için dolandırıcı, sahtekar olduklarına dair yorumlar mümkündür lakin buna rağmen bu kişileri öven yorumlar görmekte mümkün. Bu yorumlar bu kişiler tarafından yapıldığına dair bilgilerin dolaşması da ayrı bir konu.

Gelelim asıl konumuza Bağlama büyüsü ritüeli farklı başlıklar altında icra edilmektedir. Bu başlıkları sıralamak gerekirse hemen alt kısma göz ata bilirisiniz.

  • Bağlama Büyüsü ( Genel ismi)
  • Sevgiliyi Bağlama Büyüsü ( Türetilen Büyüler)
  • Kocayı Bağlama Büyüsü ( Türetilen Büyüler)
  • Eve Bağlama Büyüsü ( Türetilen Büyüler)
  • İşe Bağlama Büyüsü ( Türetilen Büyüler)
  • Okula Bağlama Büyüsü ( Türetilen Büyüler)
  • Erkeklik bağlama Büyüsü ( Türetilen Büyüler)
  • Cinsellik Bağlama Büyüsü ( Türetilen Büyüler)
  • Dil Bağlama Büyüsü ( Türetilen Büyüler)

Peki bu saydığımız bağlama büyüleri farklı şekillerde mi yapılıyor? Aslına bakıldığında büyülerin temeli bir birine bağlıdır. Özelikle bağlama büyüsü kökleri bir birine bağlı olan ve çoğaltılan büyü olarak bilinir.

Medyum Hocalar ve Hızlı Bağlama Büyüsü Yapımı

Sevgili arkadaşlar öncelikle işlem için sorunun ne olduğu açık bir şekilde medyum hocaya aktarılmalıdır.  Fakat bazı durumlarda kişiler ne istedikleri konusunda emin olmadıklar zaman bakım yaptırmaları kendiler için iyi olacaktır. Bu şekilde medyum hoca ne istediğiniz konusunda kesin bir bilgiye sahip olacaktır. Peki  bakım nedir nasıl yapılır? Bakim sizin üzerinizde olan baskıların veya size yapılmış olan bir büyünün olup olmadığını anlamak içindir.

Yapılacak olan bağlama büyüsüne karar verdikten sonra işlem başlatılır peki büyü süreci başladığında neler yapacağını veya yapılacak şeyleri unutan kişiler olabilmektedir. Bu nedenle sizin de yapmanız gereken bir takım görevler varsa bunu yerine getirmeniz gerektir.  Büyü işlemi sonuçta sizin istekleriniz doğrultusunda başladığı için medyum hocanın yapmış olduğu ritüel sonrasında sizin yapmanız gerekenleri yerine getirmeniz işlemin hızlanmasını sağlar. Peki, ben bunları yapmak istemiyorum diyorsanız uzman olan medyumlar bu işlemleri tamamen kendisi yapmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Bağlama Duası Ve Havas ilmi

 

----------------------------------------------------------------
Sayfalarımızda da bulunan dualar ve büyüler hakkındaki tüm makaleler Google aramaları içinde yer alamak adına yazılmıştır!!!
Rahamni ve İlmî çalışmalarımızla etki gören kardeşlerimiz ile olan görüşmeşler, Kişileri göstermermeyecek şekilde paylaşılmaktadır. Bu alanda kardeşlerimizle yapmış olduğumuz whatsapp konuşmalarımızın ekran görüntüleri yayınlanmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu