İzmir

İzmir Aliağa Medyum

İzmir Aliağa Medyum

İzmir Aliağa Medyum; İzmir’in en iyi medyumlarından biri olan İzmir Aliağa Medyum bir çok insanın gözdesidir. Özellikle de Aşk büyüsü için bir çok kişi gelmektedir. Aşk büyüsü genel olarak platonik aşkları karşılıklı sevgi haline getirmek için kullanılan ak büyü türün de bir büyüdür.  Aşk büyüsü sayesinde bir çok ilişki evlilikle devam etmiştir.

Bu büyü çeşitli şekillerde yapılmaktadır ve bu çeşitler coğrafyadan coğrafyaya değişiklik göstermektedir.

 

İzmir Aliağa Medyum aşk büyüsü

İzmir Aliağa Medyum
İzmir Aliağa Medyum

Aşk Büyüleri genel olarak koyun kalbine iğne batırma şeklinde yapılan büyülerdir. Burada amaç karşı tarafın kalbine sizin sevginizi koymaktır. Koyun kalbinin kullanılma sebebi ise bu hayvanın adak olarak kullanılması ve ruhaniler ile anlaşma şekli olmasıdır. Bu hayvanın kanı ruhaniler için dökülür ve kalan parçalardan kalp aşk büyüsü için bağırsaklar ise düğümlenerek bağlama büyüsü için kullanılmaktadır.

Diğer ülkelerde ise daha değişik yöntemlerde aşk büyüleri yapılır. Çingeneler aşk büyüsü yaparken kişinin fotoğrafını gül suyu ile ıslatırlar ve bu suda 41 gün bekleterek yaparlar. Kullanılan gül suyu ise kırmızı gül suyu olmalıdır ve işlem yaparken çeşitli sırlı sözler söylerler.

 

 

 

Aşk büyüsü yaptırmanın zararları

Aşk Büyüsü yaptırmanın kişiye hiç  bir zararı yoktur. Kara büyülerde olduğu gibi büyünün ters etki gösterip sizi etkilemesi ya da işlemin kişiye ters etki edip sizden soğutması gibi bir durum söz konusu değildir. Bu yüzden Aşk büyüsü yaptıracak olanlar bunu gönül rahatlığı ile yaptırmadı gerekir. İşlemin etki süresi yapım şekline ve yöntemine göre değişiklik göstermektedir. Minimum 10 günde etki eden bu büyü maksimum 40 güne kadar sürmektedir. Aşk büyüsü yaptıracak kişilerin dikkat etmeleri gereken en önemli husus, büyüyü yaptıracakları kişileri iyi tercih etmeleridir. Çünkü çağımız bilişim çağıdır ve piyasada bir çok sahtekar medyum ve bu medyumlara ait web siteleri ile sahte sosyal medya kullanıcıları bulunmaktadır. Bu konu da en iyisi İzmir aliağa medyumdur. Gözünüz kapalı güvenerek gelip aşk büyüsünü yaptırabilirsiniz. Siz ve sevdiğiniz insanın kalbinin birleşmesi için tek çözüm izmir aliağa medyumdur.

Bu Yazımızda ilginizi çekebilir  İzmir Balçova Medyum

 

Bu Konumuda ilginizi çeke bilir : İstanbul Medyum 

 

----------------------------------------------------------------
Sayfalarımızda da bulunan dualar ve büyüler hakkındaki tüm makaleler Google aramaları içinde yer alamak adına yazılmıştır!!!
Rahamni ve İlmî çalışmalarımızla etki gören kardeşlerimiz ile olan görüşmeşler, Kişileri göstermermeyecek şekilde paylaşılmaktadır. Bu alanda kardeşlerimizle yapmış olduğumuz whatsapp konuşmalarımızın ekran görüntüleri yayınlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu