İzmir Bayındır Medyum

İzmir Medyum
İzmir Bayındır Medyum

Ülkemizin her bölgesi çok güzel ama doğa güzelliğiyle İzmir oldukça dikkat çeken şehirlerimizdendir. Bu sebeple de farklı şehirlerden gelip büyü yaptırmak isterseniz hem tatil yapıp hem de işlerinizi halletmeniz mümkün. İzmir de medyum deyince ilk akla gelen İzmir Bayındır  medyum dur. Bu medyumla ağız Kilitleme Büyüsü ve Dil bağlama büyüsü bir çok kişi tarafından tercih edilir.

Ve ikisi de aynı işe yarayan büyülerdir. Sizin hakkınızda kötü konuşan kişileri ya da sürekli konuşarak sizi rahatsız eden kişileri susturmak için kullanılır. Genel olarak bu büyüyü gelinler kaynanalarını susturmak için yaparlar.

Bazı zamanlarda ise eşi çok geveze olan erkekler bu büyü ile karılarının dillerini bağlayarak daha sakin ve daha az konuşur bir kadın haline getirmektedirler. Zararlı bir büyü çeşidi değildir. Ak büyü türünde bir büyüdür. İşlem süresi olarak 6 gündür ve kişinin fotoğrafı üzerinden yapılan bir büyüdür.

 

İzmir Bayındır Bağlama Büyüsü

Evliliğinde kaynanası yüzünden sorun yaşayan ve bu sorunları ortadan kaldırmak isteyen gelinlerin büyük bir  bölümü bu büyü ile yuvasını kurtarmaktadır. Bu büyü evliliklerine burun sokulan bütün çiftlerin tercih ettiği büyü türüdür. Kaynanası tarafından eşi doldurulan ve kaynanası yüzünden sürekli eşi ile kavga edenler bu büyüden büyük bir verim almaktadırlar. Bu büyü insanların yaptırdıkları büyüler arasında bağlama büyüsünden sonra en çok ilgi gören büyüdür. Çünkü Türk ailelerinde anneler erkek çocuklarına biraz fazla düşkün oldukları için çocukları evlenince ilginin geline yoğunlaşmasını kendilerine çok yediremezler. Bu sebeple de insanların evliliklerine burunlarını sokarak sürekli sorun çıkarırlar.

Bu yüzden çiftlerin evlenmeden önce sorun çıkarabileceğini düşündüğü kişilere bu büyüyü yaptırmalarını tavsiye ederim. Bunun dışında ağız kilitleme ve dil bağlama büyüsü evliliklere karşı çıkan ebeveynlerin susması ve evliliklerin olması içinde kullanılan bir büyü türüdür. Anneniz ya da babanız sevdiğiniz kişi ile evlenmenizi engelliyorsa onlarında dilini bağlayarak bu olaya daha ılımlı yaklaşmalarını ve size sorun çıkartmamalarını sağlamış olursunuz.

Bu Yazımızda ilginizi çekebilir  İzmir Aliağa Medyum

Bu büyüyü yaptırmak isterseniz bu büyü en iyi yapanın İzmir Bayındır medyum olduğunu unutmamanızı tavsiye ederim. Medyum seçerken ona göre tercihinizi  yapabilirsiniz.

Bu Konumuzda Dikkatinizi Çekebilir: Adıyaman Medyum

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.