İzmir Bayraklı Medyum

İzmir Bayraklı Medyum
İzmir Bayraklı Medyum

İzmir bayraklı medyum  kara büyü alanında  en iyi medyumlardandır. Ermeni büyüsü kara büyü türünde bir büyüdür. Yapımı çok zor büyüdür . Bu isimi almasının sebebi kullanılan dilin Ermenice olması ve bu büyünün ilk olarak ermeni papazlar tarafından yapılmasından dolayıdır. İnsanları ayırmak için kullanılan bu büyü soğutma büyüleri türlerine girmektedir. Ermeni büyüsünde kullanılan ruhaniler Hristiyan dinine sahip olan ruhanilerdir.

İzmir Bayraklı Medyum ile Ermeni Büyüsü

Ermeni büyüsü yapılırken kişilere ait bilgiler kullanılır ve bu büyü en iyi eski taş manastırlarda gerçekleştirilir. Burada yapılma sebebi içeride hala bir çok ruhani varlığın bulunmasıdır. Ruhani varlıkların en uğrak yerleri taşların oyularak inşa edilmesiyle meydana gelen bölgelerdir. Bunlar taş kiliseler, taş manastırlardır. Türkiye’de Eskişehir, Ankara, Niğde, Kayseri gibi yerlerde bu kiliselerden ve manastırlardan bolca vardır.

Sevmediğiniz bir çifti ayırmak için bu büyüyü yapabilirsiniz. 13 günlük süresi olan bu büyü büyük bir olasılıkla 6. günden itibaren etkisini gösterir ve büyünün son günü gelmeden o çift çoktan ayrılmış olur . Bu daha önce denenmiş ve tecrübeyle sabit bir olaydır. Genel olarak kişilerin fotoğrafları üzerinden yapılsa da kimi zaman kişilere ait eşyalar, vücutlarından parçalarda kullanılarak yapılabilecek bir ayrılma büyüsüdür.

Ermeni büyüsü nasıl bozulur

Ermeni büyüsü bozmak için ise karşılığında makas büyüsü olur. Paslı makas büyüsü olarak geçen bu büyüyle soğuyan çifti tekrar barıştırabilirsiniz. Her ne kadar makas büyüsü ayırma ve soğutma işlemlerinde kullanılsa da, makas kapalı olarak yapıldığı takdirde bağlama büyüsü olarakta yapılmaktadır.

 

İzmir Bayraklı Ermeni Belirtileri Tam Olarak Nedir

Ermeni Büyüsü yapıldıktan sonra etkileri normal süreç içerisinde 20 ile 40 gün arasında farklılık göstermektedir. bir üste bahsettiğimiz şekilde eğer ermeni büyüsü yapıldı ise bunun süresinin de 25 ile 73 saat olduğunu belirtmiştik. Peki bu süreç içinde etkileri nelerdir ve ermeni büyüsü belirtileri ilk olarak nedir.

  • Kişi üzerindeki en belirgin özellik dalgınlıktır
  • Uyku sorunu
  • Ani Çıkışlar
  • Romantik Davranışlar
  • Sürekli Konuşma İsteği
Bu Yazımızda ilginizi çekebilir  İzmir Bayındır Medyum

Bu Konumuzda İlginizi Çekebilir:  HIZLI VE ÇABUK TUTAN AŞK BÜYÜSÜ

 

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.