Kuvvetli Ayırma Büyüsü

Kara büyüler sınıfında sayılan kuvvetli ayırma büyüsü işlemleri evlilerin evliliklerini bozmak, ilişkilerini dağıtmak, aşık olunan kişinin yalnızca büyü yaptıranda kalmasını sağlamak için yapılır. Tehlikeli ve zor bir işlemdir. Genelde 15 gün içinde tam olarak sonuç vermeye başlar ve karşı büyü yapılmadıkça durumu kimse ama hiç kimse düzeltemez.

 

Kuvvetli Ayırma Büyüsü
Kuvvetli Ayırma Büyüsü

Çok kuvvetli ayırma büyüsü ile karşı tarafın hayatını aşırı derecede radikal bir değişime uğratabilirsiniz. Büyü yaptırılan ailenin ya da çiftin bir medyum yardımı almadan eskiye dönmesi, düzelmesi asla beklenemez. En yaygın belirtileri olarak:

  • Büyü yapılan kişi karşısındaki insandan nefret eder.
  • Onu aldatır, onun olduğu ortamda bulunmak istemez.
  • En kısa zamanda ayrılık kararı alır ya da boşanır.

 

Kuvvetli Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

 

Ünlü medyumların bile yapımında gerçekten zorlandıkları kuvvetli ayırma büyüsü cinler ve cin benzeri yaratılanlardan destek alınarak yapılır. Havas ve Ledün gibi gizli ilimler konusunda eksik olan insanlar bu büyüyü yapmaya çalışırken kendilerine, sevdiklerine ya da büyüye o an konu olan insanlara zarar verebilirler, bu nedenle denememelidirler.

Büyü için medyum hocanın söylediği birtakım nesnelere ihtiyaç vardır, bu nesneler kişilerin ilişki durumlarına ve aralarındaki bağa göre fark gösterir. Eşyaların temini ile kuvvetli soğutma büyüsü uygulamasına başlanır. Bazı durumlarda bir nesnenin yakılması, gömülmesi, hayvana yedirilmesi gibi işlemler yapılırken bazı zamanlarda sadece okuma ritüeli ile büyü işlemi tamamlanır.

 

Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur?

 

Kötü giden ilişkinizin sebebi olarak üzerinizde bir işlem olduğunu mu düşünüyorsunuz? Neden olmasın. Bu büyüyü bozacak güçlü hocalar vardır. Onlardan birine danışarak durumunuzu aktarabilirsiniz. Size yapılan bakımda eğer üzerinizde en etkili ayırma büyüsü uygulamalarından biri varsa, hoca bunun bozulması için işleme başlayacaktır. Burada hem sizin hem de medyumun yapması gereken detaylar vardır. Medyum size yapılan büyüye hazırladığı karşı işlem hakkında detaylı bilgi vermelidir. Eğer onun yönlendirmelerine uyarsanız, kesinlikle ilişkinizin üzerindeki kara büyüden kurtulabilirsiniz. Ancak yaşadıklarınızdan dolayı kuvvetli ayırma büyüsünün sancılarını ilişkinizden temizlemek adına bir bağlama işlemi de yaptırabilirsiniz. Yine de bu işlemin gerçekten risk teşkil ettiğini, yapımının da bozulmasının da oldukça güç olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız.

Bu Yazımızda ilginizi çekebilir  Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bilindiği üzere büyüleri medyum hocalar tarafından yapılması gerektiğidir. Bundan ötürü büyülerin yapımları ve bozumları esnasında bu işlemleri bir medyum hocanın gerçekleştirmesi ve büyü ritüelini gerçekleştirmesi gerekmektedir.  Tabi bunların yanı sıra dikkate alınması gereken bazı şeylerin olduğu da günümüz şartlarında vaz geçilmez bir gerçektir. Medyumluk her türlü ilme sahip olmayı gerektiren bir durumdur eksik bilgi ile yapılan büyülerin ters etki etmesi her şeyi alt üst etme gibi olasılıkları da oldukça fazladır. Bunun yanı sıra medyumluk ile alakası olmayan kişilerin bile medyumluk yapmaya kalktığı bir zaman diliminde olduğumuzdan medyum seçimleri dikkat edilmesi konular arasında yer almaktadır.

Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır?: Bu yazımızda okumak isteye bilirsiniz.

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.