Büyüler

Ölü Toprağı Büyüsü Nedir?

Ölü Toprağı Büyüsü Nedir?

Büyüler geçmişten günümüze kadar gelen ve yaygın bir şekilde kullanılan ritüellerdir. Bunlardan Bir tanesi de Ölü Toprağı Büyüsü olarak bilinmektedir.  Peki, Ölü Toprağı büyüsü ne işe yarar ve ne gibi büyüler için kullanılır konusunu ele almak istiyorum.

Ölü Toprağı Büyüsü
Ölü Toprağı Büyüsü

Sevgili arkadaşlar ölü toprağı genel olarak ülkemizde ölen kişinin çocuklarının üzerine serpilerek ölen anne veya babanın arkasından kendisine zarar vermemesi adına yapılan bir işlem olarak bilinir. Bunların yanı  sıra bir kişiden soğutmak için de aynı işlem yapıldığı bilinmektedir. Tüm bunlarla birlikte kimi zaman art niyetler ile yapılan ölü toprağı büyüsü kişilerin büyük zararlar görmesini hedefleyerek te yaptırılmaktadır.

Bu gibi büyülerin bir kısmının  bireysel olarak yapılması mümkün olduğu gibi bazı büyüleri ise yapılması oldukça zordur. Bu nedenle uzman olan bir medyum tarafından destek alınması gerekir.

Ölü Toprağı Soğutma Büyüsü

Geçmişte ölen kişilerin arkasından fazla bir şekilde yas tutulmaması adına evlatlarının enselerine veya başlarına kişinin mezarından alınan toprak alınarak üzerlerine serpilerek hızlı bir şekilde hayatlarına adapte olması için bir nevi soğumaları için yapılan bir işlemdir. Günümüz de ise bunun farklı bir şekilde yaparak kendisinden uzaklaştırmak istenilen kişiye uygulayarak bu kişiyi kendinden soğutmak ta mümkün hale gelebilmektedir. Ölü Toprağı Soğutma büyüsü yapımı çok zor olmamakla beraber yapılması gereken tek şey ölü toprağını kişinin üzerine serpilmesidir. Bunun yanı sıra farklı teknikler ile de bu işlem yapıldığı söylene bilir.

Örnek kişiye ait olan saç teli gibi benzeri şeylerin üzerine ölü toprağı serilerek te o kişiyi kendinizden soğutmanız mümkün olduğu söylenmektedir.

 

Ölü Toprağı Büyüsü Kara Büyümü

Her ne kadar ak büyüler olsa da bunların yanı sıra kara büyüler de bulunmaktadır. Kara büyüler insanlara zarar vermek adına yapılan büyülerdir. Ölü toprağı Büyüsü ile bir kişiye zarar verilecek kara büyüler de yapıla bilmektedir. Tabi bu gibi büyülerin yapımı oldukça zor olduğu gibi bir çok ilme de sahip olması gerekir. Bu ilimler Havas ilimleri Metafizik ilimleri Hüddam ilimlerine sahip olanlar kara büyüleri gerçekleştire bilir. Bu büyüler insanlara büyük zararlar vermektedir. Bu nedenle bu gibi büyüleri tercih etmeniz sonucunda sizin de başınıza bir takım olayların gelme olasılığı oldukça yüksektir.

Ak büyülerde kullanılan ölü toprağı büyüsü tamamen iyi niyetler ile yapılan işlemler olduğundan etkileri hızlı bir şekilde görüldüğü gibi işlemi yaptıran kişi her hangi bir zarar görmemektedir.

Okumalısınız: Diyanet Büyü Belirtileri

----------------------------------------------------------------
Sayfalarımızda da bulunan dualar ve büyüler hakkındaki tüm makaleler Google aramaları içinde yer alamak adına yazılmıştır!!!
Rahamni ve İlmî çalışmalarımızla etki gören kardeşlerimiz ile olan görüşmeşler, Kişileri göstermermeyecek şekilde paylaşılmaktadır. Bu alanda kardeşlerimizle yapmış olduğumuz whatsapp konuşmalarımızın ekran görüntüleri yayınlanmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu