BÜYÜLER ve VEFKLER

Regl İle Aşk Büyüsü

Regl İle Aşk Büyüsü

 

 

Yapılış amacına göre regl ile aşk büyüsü ikiye ayrılır. Halis bir sebeple yapılması ya da yuva yıkma nedeniyle yapılması. Ak ya da kara büyü olarak karşımıza çıkabilen bu işlemde karşı tarafın kişiye tabiri caizse “Köpek gibi” aşık olması planlanır. Kişi, her anında yaptıranı görür, ona ulaşma ve onunla sonsuz olma hayali vardır.

 

Büyü etkisindeyken hali hazırda bir ilişkisi varsa bundan vazgeçebilir, ailesinden eşi çocuğundan bile geçebilir. Bu büyünün etkisi hayal bile edemeyeceğiniz kadar güçlüdür, ancak yapımı da bozdurması da gerçekten zordur. Büyüde kadim ilimler, gizli varlıklar ve yorucu bir ritüel takip edilir.

 

Regl İle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

 

Regl İle Aşk Büyüsü
Regl İle Aşk Büyüsü

Medyum öncelikle partnerinize adet kanı aşk büyüsü yapılıp yapılmadığının bilgisine ulaşır. Bunu elbette siz bilemezsiniz, bir bakım yardımıyla olacaktır. Eğer geçmişte biri tarafından sevdiğiniz kişiye regl aşk büyüsü yapıldıysa sizin adet döngünüzün son günlerinin son damlaları kullanılır. Ancak eğer daha önce bu işleme maruz kalınmadıysa adetinizin ilk birkaç damlası ile büyü yapılır. Biraz çirkin süreçlerle hazırlanan regl ile aşk büyüsü, yapacak olan medyumun gerçekten uzman olması gerekir.

 

İlişki durumunuza göre bazı özel durumlarda büyülenmiş kanı erkeğe yedirmeniz gerekirken, bazı durumlarda medyum bir ritüel eşliğinde büyülenmiş kanınızı gizli bir yere gömecektir. Eski kitaplara göre bu ölene kadar anlamını simgelediğinden kullanılırdı. Büyü içinde bu tip farkları size ve sevdiğinize bakım yaptırarak medyum aracılığıyla uygulatabilirsiniz.

 

Regl İle Aşk Büyüsü Belirtileri Ve Bozma

 

Hayatınızdaki birine regl  kanı ile aşk büyüsü yapıldığını şu tür belirtilerle anlayabilirsiniz:

  • Öfke nöbetleri
  • Büyü yaptırana deyim yerindeyse tapma
  • Kabuslar, halüsinasyonlar ve benzeri
  • Aşırı derecede çaba gösterme, fedakarlık halleri
Bu Yazımızda ilginizi çekebilir  Canbar Aşk Büyüsü Etkileri

 

Regl ile yapılan aşk büyüsü her zaman olumlu sonuçlar getirsin diye yapılmaz. Bazen aradaki üçüncü kişileri ortadan kaldırmak için de bu işleme başvurulur ve evliliğin yıkılmasına, aradaki çocukların babaları tarafından umursanmamasına kadar bunun sonuçları gidebilir. Böyle bir durumda regl aşk büyüsü bozma işlemi yapabilecek güçlü bir medyumdan yardım alarak sıkıntılarınıza çare bulabilirsiniz.

 

----------------------------------------------------------------
Sayfalarımızda da bulunan dualar ve büyüler hakkındaki tüm makaleler Google aramaları içinde yer alamak adına yazılmıştır!!!
Rahamni ve İlmî çalışmalarımızla etki gören kardeşlerimiz ile olan görüşmeşler, Kişileri göstermermeyecek şekilde paylaşılmaktadır. Bu alanda kardeşlerimizle yapmış olduğumuz whatsapp konuşmalarımızın ekran görüntüleri yayınlanmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu