Dualar

Sevgi Duası

Sevgi Duası

ETKİLİ SEVGİ DUASI

Sevgi Duası geçmişten günümüze kadar gelen etkili bir dua yöntemi olarak bilinmektedir. Sevgi Duası yapımı konusunda bir sürü zaman dilimi ve okunması konusunda farklı bilgiler paylaşan siteler ile karşı karşıya gelmişsinizdir. Bu yüzden, Sevgi Duası nasıl okunur hangi zaman da okunması gerekir diyerek tereddütler de yaşıyor olabilirsiniz. Dua etmenin herhangi bir zaman dilimi olmadığını bilmenizi isteriz her an dua ede bilirsiniz. Dua etmenin de belirli bazı şartları vardır bunları da yerine getirmeniz gerekir.

Bunlar nelerdir öncelikle abdestli iken dua okumanız daha faydalı olacaktır. Aklınızda art niyet olmadan ve tam bir teslimiyet ile edilecek olan sevgi duası şüphesiz ki Allah katında kabul olunacaktır. Lakin art niyet ile yapılan dualar elbette kabul olmayacağı gibi büyük bir günaha da girmiş olursunuz. Bilindiği üzere kimi alim insanların etmiş oldukları Allah katında çok daha hızlı bir şekilde kabul buyrulmaktadır. Bu yüzden bu gibi duaları medyum veya hocaların okuması sizler için çok daha iyi olacaktır.

 

 

 

Sevgi Duası Nasıl Okunmalı

Sevgi Duası Nasıl Okunmalı diye aklınızda bir takım soru işaretleri olduğunu düşünüyoruz nedeni ise az önce bahsettiğimiz gibi yüzlerce sitede farklı bilgilerin paylaşılması ve net bir şekilde bilgilere ulaşamadığınız için. Sevgi duası okunması sırasında yalnız olmak, abdestli olmak ve mümkünse yalnız kalacağınız bir yerde olmak aklınızı, gönlünüzü Allah’a daha net bir şekilde açmanızı sağlarken okuyacağınız duaları, ayetleri, esmaları daha iyi bir şekilde yapmanızı sağlayacaktır.

Unutmayın ki gönülden edilen dua her zaman kabul buyurulmaktadır. Kimi insanlar ben sevgi duası okudum ama hiç faydasını görmedim gibi bir takım yorumlar ile de karşınıza çıkabilir. Aslında nedeni çok açık bir şekilde görülmektedir. Az önce de bahsettiğimiz gibi gönülden edilmiyorsa bir dua kabul olmaz. Kimi insanların gönül gözleri açık olduğundan etmiş olduğu her dua hemen kabul buyurulmaktadır. Bu yüzden uzman olan bir medyum hocadan destek almanız yaptıracağınız sevgi duasının daha hızlı bir şekilde kabul olmasını sağlayacaktır.

Bu Yazımızda ilginizi çekebilir  Aşk Duası Kaç Günde Tutar?

 

Sevgi Duası Türkçe Meali

sevgi duası

İnanıp Salih ameller işleyenler için Rahmân, (gönüllere) bir sevgi koyacaktır.

Kendileri ile huzur bulasınız diye sizin için türünüzden eşler yaratması ve aranızda bir sevgi ve merhamet var etmesi de O’nun (varlığının ve kudretinin) delillerindendir. Şüphesiz bunda düşünen bir toplum için elbette ibretler vardır.

 

Sevgi Duası Etki Süresi

Sevgi duası etki süresi ilim irfan sahibi bir hoca tarafından yapıldı ise ömür boyu etkisi sizinle birlikte olacaktır. Her işin bir uzmanı olduğu gibi bazı konularda işi uzmanı olan kişiye bırakmak her zaman için insanlar için en hayırlısı olmuştur.

 

Aşk Büyüleri hakkında yazılarımızda okuya bilirsiniz.

----------------------------------------------------------------
Sayfalarımızda da bulunan dualar ve büyüler hakkındaki tüm makaleler Google aramaları içinde yer alamak adına yazılmıştır!!!
Rahamni ve İlmî çalışmalarımızla etki gören kardeşlerimiz ile olan görüşmeşler, Kişileri göstermermeyecek şekilde paylaşılmaktadır. Bu alanda kardeşlerimizle yapmış olduğumuz whatsapp konuşmalarımızın ekran görüntüleri yayınlanmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Sevgi dedi ki:

    Duayı tam olarak hangi saatlerde okumamız gerek acaba bilgi verirmisiniz lutfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu