Dualar

Sevgili Soğutma Duası

Sevgili Soğutma Duası

 

Sevgili Soğutma Duası, İlişkiler her zaman beklendiği gibi gitmez. Bazen çiftlerden biri ilişkiden umudu keser ya da umudu, kesmek zorundadır ancak partner halâ seviyordur. İşte böyle bir durumda sevgili soğutma duası arayışına girilir.

Dualar, kişiler üzerinde büyüler kadar ağır etkiler yaratmazlar. Bu nedenle bir durumu bertaraf etmek için dua talep etmenizde sakınca yoktur. Bireysel olarak kendi dileğinizi dilemenizde de bir sakınca yoktur ancak özel amaçlarla edilen dualar için tutma süreci çok önemlidir. Eğer çok etkili sevgili soğutma duası ile sonucu garanti etmek isterseniz bir medyuma danışabilirsiniz.

Sevgili Soğutma Duası Okunuşu

Sevgili Soğutma Duasıİnternette dolaşan aşk, ayırma ya da benzeri dualara itimat göstermemelisiniz. Bu tür uygulamalar bireysel değil genel olarak yazılır, hatta pek çoğunun belirtilen amaca uygun olup olmadığı bile tartışılır. Ancak dertlerimiz gibi çözüm sebeplerimiz de biricik, bize özeldir.

Medyum, durumunuz ve ilişkinize bakım yaparak size özel sevgili soğutma duası okunuşu hazırlayacaktır. Duanızı aynı zamanda muska olarak da üzerinizde taşımanız istenebilir. Bu genelde ilişkinin bağlılığına ve gücüne göre şekil alır. Duaların okunuş zamanları vardır. Aslında kabul saatleri de deriz buna, halk arasında “Cuma vakti edilen dualar geri çevrilmez” inanışı buna dayandırılır. İşte medyumlar, hangi tür duaların hangi zamanlarda kabule daha uygun olduklarını bilirler. Bu bilgi kadim büyü ve dua kitaplarında vardır, herkesle paylaşılmaz. Dolayısıyla sizin için sevgili soğutma duası hazırlayan medyumdan kendi duanız ile ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Sevgiliyi Soğutma Duası Kaç Günde Tutar?

Uzman bir medyum tarafından hazırlanan duaların tutma süresi 3 gün ila 21 gün arasında değişir. Burada değişken kişinin beklentileri, beklentilerin bağlayıcı faktörleri ve diğer durumlardır. Sevgiliyi soğutma duası etkisini ortalama 1 hafta gibi bir sürede, bu değişkenlere bağlı olarak gösterecektir. Duanın tuttuğuna dair birtakım işaretler paylaşmak gerekirse:

  • Sevgilinin iletişim kurmama çabası
  • Halsiz ve enerjisiz davranması
  • Ani fevri hareketleri
  • Güvensiz tutumları
  • Beklenmedik öfke nöbetleri
  • İştahsızlık, insanlara karşı tahammülsüzlük ve evden çıkmama isteği
  • Konsantreyi tek bir yerde toparlayamama sorunu
Bu Yazımızda ilginizi çekebilir  Aşk Duası Kaç Günde Tutar?

Gibi olgular görüyorsanız etkili sevgili soğutma duası kendini gösteriyor demektir.

 

YA VEDÛD İLE ETKİLİ AŞK DUASI ‘da okumak ister misiniz?

----------------------------------------------------------------
Sayfalarımızda da bulunan dualar ve büyüler hakkındaki tüm makaleler Google aramaları içinde yer alamak adına yazılmıştır!!!
Rahamni ve İlmî çalışmalarımızla etki gören kardeşlerimiz ile olan görüşmeşler, Kişileri göstermermeyecek şekilde paylaşılmaktadır. Bu alanda kardeşlerimizle yapmış olduğumuz whatsapp konuşmalarımızın ekran görüntüleri yayınlanmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu