BÜYÜLER ve VEFKLER

Toprak Büyüsü Nedir?

Toprak Büyüsü Nedir?

 

Toprak Büyüsü Nedir
Toprak Büyüsü Nedir

Kara büyüler her zaman tehlikeli yanlarıyla öne çıkarlar. Toprak büyüsü de bu şekilde şiddetli bir kara büyüdür. Evlilerin boşanması, bir kişiden intikam almak, iki sevgilinin nefret derecesinde birbirinden soğuması, iki dostun ölümüne ayrı düşmesi, para kısmet kapısının büyüye hedef olan kişi için kapanması gibi akla gelen gelmeyen her durumda toprak büyüsü yaptırılabilir.

Toprak büyüsünün sonuçları 3 gün ila bir hafta kadar bir süre içinde kendini gösterecektir. Çok hızlı tutan ve isteğe uygun bir işlem olduğundan bu büyüyü her türlü özel amacınız için yaptırabilirsiniz. Ancak karşı tarafın hayatına aşırı derecede büyük hasarlar verdiğinden bu büyü ünlü medyumlar tarafından önerilmez.

Toprak Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ölen bir kimsenin mezarından alınan toprak parçaları, bazı özel malzemeler ve kadim büyü kitaplarından elde edilen tılsımlı sözlerle toprak büyüsü yapılışı sürecine girilir. Bütün kara büyülerde olduğu gibi bu işlemde de gizli ilimlerin yeri büyüktür. Evde yapılması ya da kara büyü konusunda çalışan bir medyum tarafından yapılmaması hem yaptırana hem de büyü yapılana beklenmeyen sonuçlar doğurabilir.

Tehlikeli bir uygulama olduğundan toprak büyüsü duaları ve detaylı yapılış süreci internet ortamında herkese paylaşılamaz. Kara büyüler sadece uygulama ritüelleriyle değil, kişisel enerji boyutuyla da alakalıdır. Dolayısıyla yalnızca güvenilir bir medyum desteğiyle sonuç veren toprak büyüsü işlemi yaptırabilirsiniz.

Toprak Büyüsü Nasıl Bozulur?

Genel olarak büyülerden kurtulmak için belirli ayet ve sureler vardır ve kişilere yardımcı olur. Yalnız toprak büyüsü belirtileri görmeye başlayan kişiler için yalnızca bu okumalar yetersizdir. Çünkü bu işlemde gözle göremediğimiz metafizik varlıklardan faydalanılır. Dolayısıyla ilmine güvendiğiniz ve kara büyü bozma konusunda gerçekten uzman olan bir medyum size bu bağlamda yardımcı olacaktır.

Bu Yazımızda ilginizi çekebilir  Regl İle Aşk Büyüsü

Kişi toprak büyüsü tesiri altına girdiğinde bu durumu kabul etmez. Bu nedenle süreçte hem kişiyi hem sevenlerini en çok yoracak olan şey budur. Eğer bir yakınınızda bu büyü olduğuna inanıyorsanız, onu ikna etmekten daha öncelikli olarak toprak büyüsü bozma işlemi yapabilecek kadar ilim sahibi bir hoca bulmanız gerekir. Günümüzde güvenilir medyum oranı bildiğiniz gibi çok düşüktür, böylesi hassas bir kara büyü uygulaması için lütfen gerçekten detaylı bir araştırma yapınız.

Karşınıza çıkacak olan medyumların bir çoğu bu konuda büyük ilimlere sahip olduklarını iddia etikleri gibi sırf maddi çıkarlarını gözeten medyumlardan uzak durmanız gerektiğini de hatırlatmak istiyoruz. Büyülerin bozulmasında yukarıda bahsettiğimiz gibi Ayetlerden ve Surelerden yardım alınmaktadır. Lakin, bu gibi büyüler kara büyüler sınıfında olduğundan Müslüman olan cinlerden destek alınarak büyünün bertaraf edilmesi mümkündür. Bu gibi ilimlere sahip olan medyum sayısı ülkemizde bir elin parmak sayısını geçmemektedir.

İsmini çok duymuş olduğunuz yüzlerde medyumun kendi sitelerinde yayınlanan makalelere kendileri yorumlar yaparak sanki insanların dertlerine çareler bulmuşlar gibi kişileri kandırmaktadırlar bu nedenle seçimlerini sizler için ve büyünün bozulması için çok önemlidir.

Toprak Büyüsü Bozan Medyum

Sevgili kardeşlerimiz insanlar büyülerin varlıklarına her ne kadar inanmasalar da büyülerin var olduğu Yüce kitabımız Kuran da bahsedilmektedir.

( Kur’an’da sihir küfür sayılır (Bakara:102), büyü yapanlar yerilir (Taha: 69, Yunus:77). Bakara suresinde (102) Harut ve Marut kıssası anlatılır. Bunlar iki melek veya insan olup, büyü bilgisi verilmiş, onlar bilgileri insanlara öğretmiş, şeytan ve cinler bu bilgileri alarak kullanınca başlarına azap indirilmiştir. (Alıntı wikipedia )

Büyülerin bozulmasında duaların büyü güçleri vardır kimi ilim irfan sahibi hocaların bu gibi büyüleri bozmaları çok daha hızlı olması ile bilinmektedir.

Bu Yazımızda ilginizi çekebilir  Canbar Aşk Büyüsü Etkileri
----------------------------------------------------------------
Sayfalarımızda da bulunan dualar ve büyüler hakkındaki tüm makaleler Google aramaları içinde yer alamak adına yazılmıştır!!!
Rahamni ve İlmî çalışmalarımızla etki gören kardeşlerimiz ile olan görüşmeşler, Kişileri göstermermeyecek şekilde paylaşılmaktadır. Bu alanda kardeşlerimizle yapmış olduğumuz whatsapp konuşmalarımızın ekran görüntüleri yayınlanmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Nur dedi ki:

    Bu toprak büyüsünü soğutmak amacı ile tercih etmiştim ve etkilerini kısa zaman da görmek te nasip oldu teşekkür ederim paylaşımınız için ilim sahibi biri olduğunuz ortada ama size ulaşmak adına her hangi bir iletişim numaranız bulunmamakta bu nedenle yorum yaparak size teşekkür etmek istedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu