Dualar

Ya Vedûd ile Etkili Aşk Duası

Ya Vedûd ile Etkili Aşk Duası

Ya Vedûd ile Etkili Aşk DuasıHerkes sevdiği ile bir araya gelmek ister ama lakin kimi insanlar bunları yasak olan bir şekilde tercih eder, kimi ise tam aksine  Ya Vedûd ile Etkili Aşk Duası ile sevdiği insanı kendisine aşık olması için yakarış içinde olur. Aşk hayatımızın bir vaz geçilmezi olarak karşımıza her yer de her an çıka bilir, Daha önce hiç görmediğiniz birine bir anlık bir görüş ile aşık olmak hoşlanmak bile mümkündür. Lakin aşk yüce ve kutsaldır, bu kutsal olan duyguyu en güzel olan biri ile yaşamak hayatımıza farklı renkleri güzelikleri de beraberinde getirecektir.  Bu neden aşk aşkı yaşatanla güzeldir  cümlesini unutmamak gerekir. Ya Vedüd ayetlerde gecen bir esma olmasının yanı sıra Yüce Allah’ın isimlerinden biridir anlamı ise Hem Seven Hem sevilen anlamına gelmektedir.

Bir kişinin sizi sevmesini veya aşık olmasını istiyorsanız bu esma sayesinde o kişiyi kendinize aşık etmeniz mümkündür. Ya Vedûd ile Etkili Aşk DuasıGeçmişte ve günümüzde kullanılan bir esma olması ile birlikte etkilerini çok güçlü ve net bir şekilde görmeniz sağlamaktadır. Aşk duası için genel olarak kullanan kişilerin olumlu sonuçlar aldıkları bilinmektedir.

 

Ya Vedûd Esması Ne Zaman Yapılmalı?

Esmaların, Duaların yapılması için herhangi bir zaman dilimi olmadığını söylemek gerekir. Fakat bazı durumlarda Nefesi keskin denilen kişilerden yardım almak ziyadesi ile yapacağınız duaların, Esmaların daha hızlı bir şekilde kabul olmasına vesile olur. Ya Vedûd ile Etkili Aşk Duası, da bu esma ve dualar arasında yer alan sevgiyi, aşkı, muhabbeti artıran bir esma ve duadır yapılışı, okunuşu oldukça kolay olmasının yanı sıra kendinize aşık etmek istediğiniz kişi üzerinde daha etkili olması için bu esmanın yanına farklı dualar okunmaktadır.

Bu Yazımızda ilginizi çekebilir  Etkili Bağlama Duası

Bir çok insan duaların okunuşları sırasında sabah ezanından önce okunmasını tavsiye eder, Bunun nedeni ise tüm meleklerin Sabah namazı öncesinde Arşı aladan inerek mümin olan kullarının dualarını, isteklerini, rızıklarını onlara getirdiğini beyan eder. Dua kapınızın açık olması yapacağınız duaların, esmaların, niyetlerin Allah katında kabul olmasını sağlar. Unutmamanız gereken bir şey hakkında kısada olsa bir şey bilmeniz de gerekmektedir. Yapılan Duaların, Esmaların temiz bir niyet ile yapılması çok önemlidir bu nedenler tamamen bir teslimiyet içinde olmanız gerektiğini de unutmamız gerekmektedir.

 

Ya Vedûd Duasının Faziletleri Nelerdir

Allah’ın her isminin hikmetleri, sırları olduğu gibi Ya Vedûd esmasının da sırları vardı Ya Vedûd 400 defa okunduğun da çevrenizde bulunan kişiler tarafından sevilip sayılacağını gösterir. Bu esmayı sürekli olarak okuyan kişi başkalarını etkisi altına alır ve onu etkiler ve sözünü dinletir. Sürekli olarak Ya Vedûd esması 270 defa okunduğun da okuyan kişinin fakirlik yüzü görmeyeceği; eğer borçlu ise borçlardan tez zamanda kurtulacağını ifade edilmektedir, eğer yapılan yemeğin üzerine okunursa 1000 defa eşiyle olan muhabbeti arttıracağı da aktarılan bilgiler arasında yer almaktadır.

 

 

----------------------------------------------------------------
Sayfalarımızda da bulunan dualar ve büyüler hakkındaki tüm makaleler Google aramaları içinde yer alamak adına yazılmıştır!!!
Rahamni ve İlmî çalışmalarımızla etki gören kardeşlerimiz ile olan görüşmeşler, Kişileri göstermermeyecek şekilde paylaşılmaktadır. Bu alanda kardeşlerimizle yapmış olduğumuz whatsapp konuşmalarımızın ekran görüntüleri yayınlanmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu